Jeśli pracujesz w wydawnictwie, pewnie nieraz zastanawiałeś się, jak ograniczyć bieżące koszty, nie rezygnując z dobrej jakości świadczonych przez Ciebie usług. Gdy będziesz czytał tę stronę, zrozumiesz, że mamy dla Ciebie świetny produkt, który pozwoli zrealizować ten cel.

 

Większość wydawnictw zleca część swojej pracy drukarniom. Takie rozwiązanie jest tańsze i efektywniejsze niż zakup własnych urządzeń do druku, prawda? Dlaczego więc nie zlecić innych zadań firmom zewnętrzym? Nasi Klienci z powodzeniem robią to od lat!

 

Gdy dostaniemy Twój tekst, przekażemy go redaktorom, którzy dokonają poprawek stylistycznych i, jeżeli pojawi się taka potrzeba, merytorycznych (np. prawniczych, medycznych...). Po ustaleniu ostatecznej wersji tekst trafi do korektorów, którzy cały materiał doprowadzą do perfekcji. Jeśli zechcesz, nasi graficy wykonają projekt graficzny tekstu i okładki. Posłużymy Ci też radą przy doborze odpowiednich parametrów technicznych Twojego produktu. Później całość wydrukujemy i prześlemy na Twój adres we wcześniej ustalonym terminie.